O nás


Kosmetické studio je vybaveno jak panoramatickým skenerem Panorama skládajícího se z 12 laserových zářičů pro plošné ošetření pleti, tak i ruční sondou Argentum pro jemnou a přesnou práci s detaily.

 

Aktivace laserem poskytne fotocitlivému gelu Lasocare dostatek počáteční energie. Gel neobsahuje žádné látky, které by mohly způsobit alergickou reakci. 

Klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se zřetelně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností. Výsledkem je tedy zpevnění kolagenového pletiva, omlazení a vypnutí pleti, její hydratace a projasnění.

Obecně pro mladší ženy od 20 let je toto ošetření vhodné při nadměrném opalování, dále jako účinná prevence předčasných vrásek v budoucnosti nebo při stabilizaci problematické pleti.

U zralé pleti jsou účinky ještě důležitější neboť kyslík patří k prioritním zdrojům energie pro buňky. Tudíž výsledkem je lepší a rychlejší obnova buněk pokožky, což vede k výraznému zpomalení stárnutí pleti, vymizení mělkých vrásek a pigmentových skvrn.

 

Velmi doporučujeme pročíst si příspěvky v Laserové poradně na webu výrobce, naleznete zde mnoho zajímavých informací.
Odkaz je zde: https://www.medistellar.com/laserova-poradna.html

FOTOGRAFIE PŘED A PO OŠETŘENÍ

ženy 20 - 30 let
https://www.medistellar.com/foto-pred-po20.html

ženy 30 - 40 let
https://www.medistellar.com/foto-pred-po30.html

ženy 40 - 50 let
https://www.medistellar.com/foto-pred-po40.html

 

Kontraindikace:

  • záchvatová neurologická onemocnění (např. epilepsie)
  • zhoubné nádory, prekancerozy
  • onemocnění štítné žlázy
  • akutní infekční onemocnění

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.